Важная новость от 16.08.22 Модулі ESP32-S3-WROOM-1-N4R8 Новости новинки электроники Новость фирмы ООО Гамма
     Українська      English    Реєстрація   |  
 Вхід клієнта   
За складом     За сайтом
  Наприклад: PIC12F629

Головна - Новини
16.08.22 - Модулі ESP32-S3-WROOM-1-N4R8

Шановні клієнти ТОВ "ГАММА УКРАЇНА"!

 До нашого складу надійшли модулі ESP32-S3-WROOM-1-N4R8 з WiFi та Bluetooth 5.0 (LE), виконані на новому 2-х ядерному 32-bit мікроконтролері компанії Espressif - Xtensa® LX7.


 Блок-схема ESP32-S3 Цей модуль містить 4 MB FLASH та 8 MB PSRAM.
 З документацією можна ознайомитись за посиланнями:
https://microchip.ua/wireless/esp32_s3_wroom.pdf
https://docs.espressif.com/projects/esp-idf/en/latest/esp32s3/hw-reference/esp32s3/user-guide-devkitc-1.html
 Для написання програмного забезпечення можна використовувати власну SDK ESP-IDF.
 Опис API функцій за посиланням: https://docs.espressif.com/projects/esp-idf/en/latest/esp32s3/api-reference/index.html.
 ESP32-S3 може бути універсальним рішенням для застосування в різних сферах і програмах де необхідний WiFi та Bluetooth , також використовувати його, як основне обчислювальне ядро.
 Обчислювальна потужність ядер дозволяє підключити відеокамеру https://github.com/espressif/esp32-camera , обробляти відео в реальному часі та використовувати технологію розпізнавання облич https://github.com/espressif/esp-who.
 Компанія Espressif також надає додаток для роботи з аудіо до основного SDK - Espressif Systems Audio Development Framework (ESP-ADF) https://github.com/espressif/esp-adf, https://github.com/espressif/esp-adf-libs. Потужність контролера дозволяє обробляти аудіо в реальному часі та побудувати систему голосового керування різними пристроями https://github.com/espressif/esp-skainet. Протокол ESP-WIFI-MESH https://github.com/espressif/esp-mdf дозволяє будувати MESH-мережі із пристроїв, виконаних на мікроконтролерах ESP32, ESP32-S2, ESP32-S3, ESP32-C3. Також зі складу доступні налагоджувальні плати ESP32-S3-DevKitC-1-N8R8. За додатковою інформацією звертайтесь до наших спеціалістів.
Всі новини тут


МЕТА - Украина