Про компанію ГАММА УКРАЇНА, яка була заснована в 2001 році Ми забезпечуємо всебічну підтримку Ваших розробок із використанням продукції фірми Microchip від стадії розробки до серійного виробництва Велика компанія в Україні
     Українська      English    Реєстрація   |  
 Вхід клієнта   
За складом     За сайтом
  Наприклад: PIC12F629

Головна - Про нас
   Компанія ГАММА УКРАЇНА була заснована у 2001 році.
   Головна діяльність підприємства - оптовий та роздрібний продаж радіоелектронних компонентів й супутніх товарів.
   Компанія ТОВ "ГАММА УКРАЇНА" володіє офісним й торговим приміщенням у місті Дніпро та Києві, також є представники у Харкові та Львові.
   Укладені дистриб'юторські та партнерські угоди з багатьма відомими виробниками електронних компонентів та комплектуючих. Ми працюємо з наступними виробниками:
Sim Technology Group Limited: Компанія SIM Technology Group Limited ("SIMCom" або "SIM Technology") має статус лідера M2M/IoT ринку Китаю, Азії, Індії та країн СНД. Також "SIMCom" має першість світового ринку. GSM модулі SIM800C та SIM800H, без сумніву, кращі за співвідношенням ціна/якість/функціонал.
Microchip Technology Inc. - американський виробник 8-, 16- та 32-бітних мікроконтролерів, цифрових сигнальних контролерів, а також аналогової та інтерфейсної продукції. Одним із головних напрямів є виробництво контролерів сімейства PIC. Номенклатура налічує понад 500 різних контролерів із різноманітними варіаціями периферії. Відмінною рисою PIC-контролерів є хороша сумісність як усередині сімейств, так і між сімействами.
Fuzetec Technology: Компанія Fuzetec є світовим лідером у сфері виробництва засобів струмового захисту. Використовуючи передову технологію PTC полімерів, компанія Fuzetec пропонує широкий комплект самовідновлюваних запобіжників. Продукція Fuzetec відповідає суворим вимогам щодо якості сучасних радіоелектронних пристроїв.
Raystar Optronics: Компанія Raystar займає лідируючі позиції у сфері виробництва монохромних, символьних й графічних індикаторів, алфавітно-цифрових панелей, також кольорових TFT та OLED модулів. Продукція Raystar широко використовується та має світове визнання. Також є можливість вироблення індикаторів за кресленнями замовника!
Shenzhen Crystal Technology Industrial: Компанія SJK виготовляє кращі у своєму класі кварцові резонатори, генератори, фільтри та ПАР пристрої. Висока якість виконання, термальна й часова стабільність, низький рівень фазових шумів - кращі риси продукції SJK. Комплектуючі використовуються у телекомунікаційному обладнанні, GPS, Bluetooth, Wi-Fi, побутова й промислова електроніка.
Ariose Electronics Co., Ltd це надійний, високотехнологічний та професійний виробник електронних акустичних виробів. Продукція виробника: П'єзоелектричні й електромеханічні випромінювачі(buzzer); Динаміки; Мікрофони; П'єзоелектричні керамічні елементи та інше. Вироби Ariose Electronics широко використовуються в автомобільних пристроях, медичному обладнанні й побутовій техніці. ТОВ "ГАММА УКРАЇНА" є офіційним дистриб'ютором й має багаторічний досвід у співпраці з Ariose Electronics. Ми з великим задоволенням надамо вам весь спектр продукції що виробляється.
Nuvoton Technology: Nuvoton - компанія маюча світове ім'я, займає лідируючі позиції ринку мікроконтролерів ARM Cortex-M0 та Cortex-M4. Потужність, великий вибір периферійних модулів й малий рівень енергоспоживання - відмінні риси через які Nuvoton обирають передові виробники.
Xiamen Hongfa Electroacoustic: Компанія Hongfa лідер китайського й світового ринку з виготовлення реле. Hongfa нараховує більш ніж 15'000 типів реле, серед яких Ви обов'язково та без складності знайдете саме те на що розраховуєте!
Espressif Systems: Espressif Systems - провідна у світі Internet-of-Things компанія. Саме Espressif Systems побудували широко відомі чіпи ESP8266 й ESP32. Espressif Systems зібрала інноваційну команду фахівців з чіп-дизайну, розробників програмного забезпечення/прошивки та маркетологів. Саме вони кожен день працюють, щоб надавати кращі пристрої IoT й програмні платформи у галузі.
Rayex Electronics: Компанія Rayex - лідер у сфері виготовлення електромагнітних реле. Rayex володіє потужностями для виготовлення близько 30 мільйонів виробів у рік, що підкріплюється вирішальною якістю у ціні та якості!
HOPERF Micro-Electronics Co., Ltd., заснована у 1998 році. HOPERF високотехнологічне підприємство яке спеціалізується на бездротовій радіочастотній області та області польових датчиків. Завдяки нарощуванню потужностей протягом багатьох років HOPERF перетворилась у перший у світі промисловий ланцюжок мережевих компаній, яка об'єднала дизайн мікросхем ASIC, сенсори MEMS, а також метод калібрування тестових пакетів та сервіси додатків.
Shenzhen Trxcom Electronics: Виробник високоякісних RJ-45 мережевих роз'ємів та котушок індуктивності широкого застосування.
Aplus Integrated Circuits: Компанія яка виготовляє мікросхеми призначені для запису та відтворення звукових фрагментів. AIC - висока якість й простота використання саме тому це гарний вибір більшості виробників!
Jinchang: JC Antenna - високотехнологічна компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві високочастотних GPS/GLONASS/GSM/WIFI антен також є лідером у своїй галузі. Лінійка продуктів включає активні та пасивні GPS/GLONASS антени, вбудовані й зовнішні антени для 2G/3G/4G/GSM та WIFI/Bluetooth використання.
PI-TEK забезпечує світовий ринок економічними та високоякісними OLED-дисплеями. Особливістю цієї компанії є патентована технологія, що дозволяє встановлювати алфавітно-цифрові модулі OLED замість LCD без зміни програмного забезпечення.
Blaze Display Technology Co. Ltd., з 1982 року є першим серед професійних дослідників, дизайнерів та виробників РК-дисплеїв у Китаї.
ShareWay Technology CO., LTD. З 1997 року виробник індуктивностей для AC/DC та DС/DC перетворювачів, трансформаторів та фільтрів для PoE, LAN, telecom. Також виготовляють широкий спектр виробів на замовлення.
Atom Corporation: Виробник високоякісних утримувачів SIM / microSIM / SD / microSD карт. Володіє багатим модельним рядом, а також надає змогу виготовлення власного дизайну саме під Ваш запит!
Easttop Display: Компанія сфокусована на ринку індикаторів. Easttop надає широкий спектр монохромних (TN, STN, FSTN) й кольорових (TFT й OLED) індикаторів. Також надає можливість виготовлення індикатора за Вашим кресленням!
Cixi Sanhe Appliance And Plastics Co., Ltd.: Компанія Ningbo Sanhe заснована у 1987 році, місто Цисі. Ningbo Sanhe - найбільший виробник електронних терміналів в Азії з представництвами по всьому світу. Чесний, оперативний та професійний сервіс, організована команда забезпечують високу якість продукції.
Unictron Technologies Corporation: Unictron Technologies Corporation (utc) - передовий виробник різноманітних антен, антенних чіп-модулів та п'єзокерамічних елементів. Надає антени та антенні чіп-модулі для систем бездротового зв'язку, а також п'єзокерамічні резонатори та фільтри.

   Ми забезпечуємо всебічну підтримку Ваших розробок з використанням продукції Microchip від стадії розробки до серійного виробництва:

      • технічна підтримка, надання літератури, консультації інженера та інше.
      • підбір оптимального рішення (співвідношення технічних можливостей обраного контролера або іншого пристрою та ціни) для вашого завдання;
      • постачання одиничних зразків на стадії розробки;
      • отримання спеціальної ціни під ваш проект при серійному виробництві;
      • при серійному виробництві резервування на складі у місті Дніпро необхідної вам позиції у необхідних кількостях;
      • програмування мікропроцесорів на устаткуванні фірми MICROCHIP
      • регулярні семінари за участю технічних спеціалістів MICROCHIP.